fundusze
facebook
instagram
youtube

MENU

caspar nocą caspar zimą wnętrze hotelu

Wykańcza Cię stres? Wyjedź z miasta!


Chyba większość dorosłych osób wie, czym jest stres w pracy. Zbyt wymagający szef, atmosfera „wyścigu szczurów”, czy zmiana właściciela firmy wpływają na pracowników demotywująco i sprawiają, że nie mogą oni spać w nocy. Wielu  z nich odczuwa napięcie nawet wtedy, gdy spędzają czas przed telewizorem z rodziną. Dlatego dobrym pomysłem na to, by wreszcie prawdziwie odpocząć jest weekendowy wyjazd w ciekawe miejsce!

Zmiana otoczenia

Zmiana otoczenia zawsze dobrze wpływa na odstresowanie się. W nowym miejscu zaczynamy się skupiać na tym, gdzie znaleźć najbliższy sklep, jak dojść do restauracji lub co ciekawe obejrzeć w okolicy, zamiast automatycznie poruszać się po własnym domu, będąc myślami w pracy. Szczególnie wskazane są wyjazdy na łono natury. Świeże powietrze i dzika przyroda wokół koją nerwy i pozwalają zapomnieć nam o szarych, klimatyzowanych biurowcach i korkach w drodze do domu. Wybierając destynację wyjazdu należy wziąć oczywiście pod uwagę miejsca ciche i spokojne. Decydując się na miasta znane z bogatej oferty życia nocnego możemy narazić się na dodatkowy stres, gdy okaże się, że okno naszego pokoju hotelowego znajduje się na wprost głośnego klubu, lub wieczorami nie możemy przejść się na spacer, nie słysząc krzyków pijanej młodzieży.

Co wybrać?

Polska oferuje wiele pięknych zakątków, w których można naprawdę zapomnieć o problemach w pracy. Pobyty relaksacyjne w Cieplicach w sercu Karkonoszy gwarantują nie tylko ciszę i spokój, ale także możliwość skorzystania z wód termalnych lub zabiegów relaksacyjnych. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na ładny hotel ze strefą wellness, nasze nerwy ukoić może wykwalifikowany masażysta. Jednak pamiętajmy, że nic nie relaksuje tak bardzo, jak aktywność na świeżym powietrzu. Dlatego zamiast rozmyślać cały dzień o pracy, lepiej wybrać się na szlak i porządnie zmęczyć, lub zwiedzić Karpacz lub Szklarską Porębę. Jeśli lubimy dalsze wycieczki, możemy również wybrać się do Czech, by zrelaksować się u naszych życzliwych sąsiadów.


caspar hotel fundusze RP dolny śląsk Unia europejska termy discover spa spa