fundusze
facebook
instagram
youtube

MENU

caspar nocą caspar zimą wnętrze hotelu

Gdzie zorganizować wesele i obiad weselny?


Gdzie zorganizować wesele i obiad weselny?

Coraz więcej Młodych Par rezygnuje z tradycyjnego ślubu kościelnego i hucznego wesela, kosztem skromnej ceremonii w Urzędzie Stanu Cywilnego i uroczystego obiadu dla najbliższej rodziny.  Planujecie przyjęcie weselne, obiad weselny?

Co warto wiedzieć o organizacji jednej i drugiej imprezy?

Huczne wesele

Kluczową sprawą, jeśli chodzi o tradycyjną imprezę, jest dobra restauracja na wesele.
Co to znaczy dobra? Najlepszym wyborem zawsze jest restauracja w renomowanym hotelu. W przypadku wesela nie tylko smak posiłków jest ważny, ale również możliwość zakwaterowana gości, którzy przyjeżdżają do Młodych z innego końca Polski. Restauracje hotelowe dysponują też zazwyczaj przemyślnie wydzielonym miejscem na parkiet. Wszyscy goście mogą się na nim spokojnie bawić, nie muszą ściskać się, jak w naprędce zorganizowanym parkiecie w zwykłej restauracji. Restauracje hotelowe mają zazwyczaj duże doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych dla zupełnie różnych ludzi. Dlatego też często oferują naprawdę bogate menu, w którym Para Młoda znajdzie coś pysznego dla swojej rodziny. Dobry hotel zadba o powitalny toast, profesjonalna obsługę kelnerską a w razie potrzeby – także o oprawę florystyczną stołów.

Obiad weselny

Wiele Par Młodych decyduje się jednak na skromny obiad weselny, nie na całonocną imprezę. Gdzie go zorganizować? Tu również najlepszą opcją jest restauracja hotelowa i to z podobnych względów. Wielu gości z daleka nie chce przyjeżdżać „tylko na obiad”. Czasami droga zajmuje im więcej, niż czas obiadu. Zwłaszcza tym gościom należy zapewnić odpoczynek i wygodne pokoje w hotelu, by po obiedzie mogli jeszcze pozwiedzać miasto, czy odwiedzić innych członków rodziny. Zmęczeni mogą położyć się spać i dopiero następnego dnia wyruszyć w drogę powrotną. Obiad weselny w restauracji hotelowej może mieć oprawę prawdziwego wesela: z toastami, pierwszym tańcem Pary Młodej i ogromnym tortem. Wystarczy ustalić z obsługą restauracji, jak sobie wyobrażamy ten dzień, a na pewno podsunie nam kilka ciekawych pomysłów.


caspar hotel fundusze RP dolny śląsk Unia europejska termy discover spa