fundusze
facebook
instagram
youtube

MENU

caspar nocą caspar zimą wnętrze hotelu

Caspar – hotel w Cieplicach


Hotel***Caspar to miejsce magiczne i wyjątkowe. Nasz elegancki i stylowy obiekt położony jest w urokliwej części Jeleniej Góry – w Cieplicach, najstarszym uzdrowisku w Polsce.

Ulokowano go w samym sercu kurortu przy głównej promenadzie w sąsiedztwie Pałacu Schaffgotschów i Parku Zdrojowego.

Hotel zaprasza na pobyty indywidualne i kuracyjne w oparciu o zabiegi wykonywane w Domu Zdrojowym na bazie wód termalnych i borowin.

Komfortowe noclegi w Cieplicach

Oferujemy Państwu ciekawie zaaranżowane pokoje, których wystrój utrzymano w ciepłych, przyjemnych dla oka barwach. Wystrój wnętrz to zasługa architektów i właścicieli jednocześnie, którzy zrealizowali tu swoje marzenia, tworząc wyjątkowy klimat tego miejsca. Pokoje hotelowe są nowocześnie wyposażone i mają dostęp do bezprzewodowego internetu.

We wnętrzach organizowane są wystawy, wernisaże a także niedzielne koncerty, zmieniając hotel w galerię sztuki. To wszystko sprawia, że pobyty kuracyjne w Cieplicach u nas są niezapomniane.

Strefa Wellness w Cieplicach

Dajemy Państwu możliwość odbywania zdrowotnych lub odchudzających kuracji na terenie naszego obiektu. Gwarantujemy profesjonalnie przeprowadzane zabiegi oparte na najnowszych odkryciach w branży kosmetologicznej. Pobyty relaksacyjne w Cieplicach można więc połączyć z dbaniem o zdrowie i młody wygląd skóry – a to wszystko w otoczeniu malowniczej przyrody.

Oferta dla firm i instytucji

Interesują Państwa sale szkoleniowe w Jeleniej Górze i okolicach? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty biznesowej. Udostępniamy profesjonalną przestrzeń do przeprowadzenia szkoleń, konferencji itd. Po zakończonym kursie można udać się do naszej restauracji lub odpocząć w komfortowych pokojach, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o naszych wyjątkowych Gościach.

Zapraszamy!


caspar hotel fundusze RP dolny śląsk Unia europejska termy discover spa