fundusze
facebook
instagram
youtube

MENU

caspar nocą caspar zimą wnętrze hotelu

Strefa Wellness w Cieplicach


Hotel Caspar oferuje także relaks dla duszy i ciała. Oferujemy profesjonalnie przeprowadzane zabiegi kosmetyczne oraz masaże. Pomożemy Państwu odzyskać naturalne piękno, ukoić nerwy i po prostu zrelaksować się w zjawiskowych wnętrzach naszego obiektu, z widokiem na malowniczą przyrodę uzdrowiska.

 

Cieplickie uzdrowisko to fantastyczne miejsce do zregenerowania sił i zyskania nowych pokładów energii na kolejne miesiące. Otrzymają tu Państwo solidną dawkę odnowy fizycznej i psychicznej. Pobyt w naszej Strefie Wellness jeszcze bardziej wzmocni ten rezultat.

Szczegóły oferty

 

Nasza Strefa Wellness proponuje zabiegi relaksacyjne i lecznicze w gabinecie masażu Body Relax oraz upiększające i kosmetyczne w salonie kosmetycznym Perfect Skin. Mają Państwo niepowtarzalną okazję do tego, by poddać się m.in. masażom tajskim, czekoladowym, aromaterapeutycznym oraz specjalistycznym zabiegom z zakresu dbania o urodę.

 

Korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych, a ponadto pracujemy na profesjonalnych preparatach pielęgnacyjnych. Pod okiem doświadczonej rehabilitantki, Pani Małgosi oraz kosmetyczki, Pani Dagmary, zregenerują Państwo siły i upiększą ciało.

 

Kontakt ze specjalistami:

Masaż Body Relax, Pani Małgosia –  tel. 790680275.
Kosmetyka Perfect Skin, Pani Dagmara –  tel. 660687031

 

Szczegółowa lista zabiegów jest dostępna na naszej stronie.
Rezerwacji  na zabiegi można dokonywać bezpośrednio w recepcji hotelowej, uzyskując 10% rabatu na każdy z nich.

 


caspar hotel fundusze RP dolny śląsk Unia europejska termy discover spa