fundusze
facebook
instagram
youtube

MENU

caspar nocą caspar zimą wnętrze hotelu

Szkolenie pracowników. A może Karkonosze?


Chyba każda firma raz na jakiś czas organizuje szkolenie dla swoich pracowników. Część z nich raz na jakiś czas organizuje im też imprezy integracyjne. Czasami warto połączyć szkolenie i imprezę w jedno, oraz zabrać swoich pracowników w piękny zakątek Polski, by wyjazd firmowy nie był dla nich przykrą koniecznością, ale wspaniałym przeżyciem.

Szkolenie

Na szkolenie warto wybrać dobry hotel w pięknym zakątku Polski, np. w Karkonoszach. Pracownicy będą mogli przejść się górskim szlakiem podczas czasu wolnego i na spokojnie przyswoić zdobyte na szkoleniu informacje. W górach można im także zorganizować grę terenową, dzięki której pracownicy zintegrują się ze sobą. Zanim wybierzemy konkretny hotel na wyjazd sprawdźmy, czy dysponuje on odpowiednio wyposażoną salą szkoleniową. W dzisiejszych czasach nikt nie wyobraża sobie szkolenia bez prezentacji wyświetlonej na rzutniku w ciasnej, nieklimatyzowanej sali. Dobre hotele oferują także kącik kawowy podczas szkolenia, by każdy mógł orzeźwić się filiżanką pysznej kawy. Pamiętajmy jednak, że nawet najlepsze sale szkoleniowe nie zapadną pracownikom w pamięć tak, jak część integracyjna.

Integracja

Jeśli chcemy, by pracownicy lepiej się z sobą poznali, warto zorganizować im wyżej wspomniane gry terenowe. Warto zapytać obsługi hotelu przed podpisaniem umowy, czy może polecić nam okoliczną firmę, która organizuje tego typu eventy. Warto też zapewnić swoim pracownikom wieczorną imprezę, przypominającą dyskotekę. Dopiero  wtedy, gdy będą oni naprawdę zrelaksowani, staną się bardziej otwarci i chętni do rozmowy na tematy prywatne. Jeśli hotel organizował wcześniej tego typu imprezy, na pewno podpowie nam, jak zorganizować naszą. Niektórzy szefowie firm wolą jednak dać swoim pracownikom czas wolny, zamiast zmuszać ich do wspólnej integracji. By jednak nie nudzili się w hotelu, warto wybrać taki, który posiada swoją strefę wellness. W tym przypadku każdy będzie mógł spędzić czas tak, jak lubi: osoby aktywne wybiorą się na szlak, miłośnicy masażu – do SPA.


caspar hotel fundusze RP dolny śląsk Unia europejska termy discover spa